ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

sierpień 25, 2020

1 WRZEŚNIA 2020r.

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

W związku z pandemią Covid -19 nie odbędą się tradycyjne apele na rozpoczęcie roku szkolnego- z wyjątkiem uczniów klas pierwszych (o ile sytuacja epidemiologiczna nie ulegnie zmianie)

• dla uczniów klas I

Naszych pierwszaków wraz z rodzicami zapraszamy na godz. 8.30 na wewnętrzny  dziedziniec na boisku szkolnym, a potem na spotkanie (około 1 h) wyłącznie uczniów z wychowawcami  w swoich klasach. Rodzice nie wchodzą do budynku szkoły. W razie deszczu cześć pierwsza odbędzie się w dużej sali gimnastycznej w reżimie sanitarnym.  Prosimy o zachowanie dystansu społecznego, założenie maseczek na twarz i nos, zdezynfekowanie rąk przy wejściu bocznym od sali gimnastycznej (tym wejściem uczniowie wchodzą do szkoły).

• dla uczniów klas II,III, IV, VI,VII, VIII

Zapraszamy na godz. 10.00 na spotkanie organizacyjno- integracyjne z wychowawcami w wyznaczonych pomieszczeniach (czas spotkania 1h) według następującego harmonogramu:

• wejście boczne od sali gimnastycznej:
  • 2a w sali nr 5
  • 2b w sali nr 2
  • 2c w sali nr 4
  • 3a w sali nr 6
  • 3b w sali nr 9
  • wejście główne:
  • 4a w sali nr 17
  • 4b w sali nr 11
  • 6a w sali nr 10
  • 6b w sali nr 12
  • 6c w sali nr 14
  • 6e w sali nr 16 (gab. fiz.)
  • 8b w sali nr 13
  • 8c w sali  nr 15 (gab. chem.)
  • wejście boczne od stołówki:
  • 6d w sali nr 20
  • 7a w sali nr 19
  • 7b w sali nr 1 (prac. kom.)
  • 7c w sali nr 21
  • 7d w sali nr 18
  • 8a w sali nr 22 (prac. tech.)

Przypominamy o zachowaniu dystansu społecznego, maseczkach na twarzy i nosie w przestrzeni wspólnej, dezynfekcji rąk przy wejściach do budynku.

Informacje o przywozach i odwozach  w tym dniu podamy wkrótce.

Wewnętrzne regulaminy i procedury funkcjonowania szkoły w czasie pandemii podamy w możliwie najszybszym terminie.