Najnowsze informacje z życia szkoły

..i nie tylko ;)

Podziękowanie Absolwentów

czerwiec 26, 2020

Podziękowanie.

W imieniu tegorocznych absolwentów, w innej niż zazwyczaj formie, chcę podziękować dyrekcji, nauczycielom, wszystkim pracownikom szkoły. Słowa podziękowania kierujemy w szczególności do naszych wychowawczyń - tych z wczesnego etapu edukacji, czyli pani Henryki Porazińskiej i pani Lidii Sucharskiej oraz obecnych - pani Małgorzaty Tarlach- Król i pani Edyty Gończ. Dziękujemy za cierpliwość i wyrozumiałość, mimo że nie byliśmy najgrzeczniejszym rocznikiem i niejednokrotnie sprawialiśmy problemy.

Gdy rozpoczęliśmy naukę w klasie pierwszej, czuliśmy się zagubieni, zalęknieni, a czasem po prostu tęskniliśmy za domem. Wtedy nasze Panie z klas 1-3, oprócz cudownych lekcji, podczas których próbowały wtłoczyć w nasze głowy nieco wiedzy, zapewniały nam poczucie bezpieczeństwa. Wiedziały, kiedy należy przytulić i pocieszyć. Gdy podrośliśmy, kolejne wychowawczynie zmagały się z naszymi humorami, uporem i innymi problemami nastolatków. Bardzo Paniom dziękujemy za wsparcie, zrozumienie, okazaną cierpliwość oraz za poświęcony nam czas.

Nie tylko wychowawczynie miały wpływ na kształtowanie naszych charakterów. W tym miejscu dziękujemy wszystkim nauczycielom oraz naszemu pedagogowi. Dzięki Wam zdobyliśmy wiedzę i umiejętności, ale też wskazówki dotyczące norm i zasad zachowania obowiązujących w społeczeństwie.

Oprócz nauki były również wycieczki, imprezy szkolne i klasowe, noce filmowe, których na pewno do końca życia nie zapomnimy.

Dziękujemy też wszystkim pracownikom szkoły. Zawsze mogliśmy liczyć na Waszą pomoc. Pani pielęgniarce - za pomoc i okazane współczucie podczas bólu brzucha, Paniom w sekretariacie za uśmiech i życzliwość i Paniom sprzątającym, które mimo ogromu pracy, nigdy nie odmówiły pomocy przy szukaniu zaginionego worka ze strojem do ćwiczeń.

Teraz kończymy szkołę podstawową. Spędziliśmy w niej większość naszego dotychczasowego życia – całe osiem lat! Właśnie zamykamy ten rozdział. Każdy z nas pójdzie swoją drogą, ale nie zapomnimy o wspólnie spędzonych chwilach.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim z całego serca. Dzięki Wam jesteśmy dzisiaj gotowi do rozpoczęcia nowego etapu w naszym życiu.

W imieniu Absolwentów - Katarzyna Skórczewska