czerwiec 26, 2020

Drodzy Rodzice.

Rok szkolny 2019/2020 przejdzie do historii jako rok bezprecedensowy. Nigdy dotąd placówki oświatowe nie pozostawały zamknięte przez tak długi okres. Wasze domy zamieniły się w szkołę.

Czas, w którym  przyszło nam funkcjonować, wymagał od wszystkich pełnej mobilizacji i współpracy. Stanęły przed Wami nowe wyzwania, którym sprostaliście. I choć czasem ogarniała Was złość, a nawet poczucie bezsilności, trwaliście przy swoich dzieciach, dbając o ich potrzeby, jednocześnie wykonując codzienne obowiązki. Mamy świadomość ogromnego wysiłku, jaki włożyliście w proces zdalnej edukacji. Dziękujemy za wsparcie i wyrozumiałość. Świadectwa i dyplomy, które dzisiaj odbierają nasi uczniowie, są także dla Was. Serdecznie za wszystko dziękujemy!

Dzisiaj możemy powiedzieć, że czas to najlepszy prezent, jaki daliście swoim dzieciom. Pamiętajcie, że jesteście dla nich najważniejsi.

Z wyrazami szacunku i uznania

Dyrekcja i Nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 3 w Sępólnie