Najnowsze informacje z życia szkoły

..i nie tylko ;)

Ogólnopolskiego Konkursu Ortograficzny Orzeł

czerwiec 16, 2020

Mamy laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Ortograficzny Orzeł


    Z radością informujemy, że znane są już wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Orzeł Ortograficzny online. Uczestnicy tegorocznej edycji wykazali się dużą wiedzą, uzyskując bardzo wysokie wyniki. Z tego powodu pragniemy złożyć gratulacje wszystkim uczniom, którzy postanowili wziąć udział w konkursie, wykazując szczególne zainteresowanie przedmiotem, zaangażowanie w naukę i ambicję.

Mamy zaszczyt poinformować, że wśród laureatów znaleźli się uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 z Sępólna Krajeńskiego.


                                                                                                                                                           Gratulujemy!

Piotr Łangowski klasa 6 : laureat - V miejsce w kraju
Maciej Kryza klasa 6 :    laureat - VII miejsce w kraju
Jakub Napierski klasa 5 : laureat - VIII miejsce w kraju
Julia Dargiewicz klasa 6: laureat - VIII miejsce w kraju
Rafał Rudnik klasa 6:     laureat - VIII miejsce w kraju
Adam Dobek klasa 6:       laureat - IX miejsce w kraju
Luiza Czajka klasa 5
Filip Rzepiński klasa 5
Olga Rybka klasa 6     
Dawid Dobber klasa 8    


Ponadto uczestnik, który jednocześnie został laureatem konkursu i uzyskał najwyższy wynik w szkole, otrzymuje możliwość bezpłatnego udziału w Ogólnopolskich Konkursach Orzeł ze wszystkich przedmiotów, do których nasza szkoła przystąpi w sesji jesiennej w roku szkolnym 2020/2021.

Gratulujemy Piotrowi Langowskiemu z klasy 6a!

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie!


                                                                                                                                                                             Koordynator konkursu :Iwona Jurek
                                                                                                                                                                                                                  Anna Tadych

Więcej w tej kategorii: « Drodzy Ósmoklasiści Podziękowanie »