Kujawsko –Pomorska e- Szkoła od 17 marca 2020r.

marzec 16, 2020

Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego wychodząc naprzeciw potrzebom uczniów uruchomia dziś Kujawsko-Pomorską e-Szkołę.

e- Szkoła rusza w poniedziałek o godz. 12.00 i będzie nadawać zajęcia dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Od 17.03.2020 r. od godz. 9:00 przygotowano lekcje online dla klas 8 szkół podstawowych.

Wykłady, pokazy, warsztaty – z przerwami na pytania i dyskusję będą prowadzone z następujących przedmiotów:

- język polski,

- matematyka,

- język angielski.

Docelowo chcielibyśmy wprowadzić zajęcia z wszystkich przedmiotów nauczanych w szkole podstawowej. Program zajęć przygotowują wspólnie wszystkie kujawsko-pomorskie centra edukacji nauczycieli, zajęcia będą prowadzić najwyższej klasy nauczyciele specjaliści. Startujemy z lekcjami dla ósmoklasistów i maturzystów, bo to oni mogliby ponieść największe straty wynikające z zamknięcia szkół. Program szkoły będziemy rozwijać o zajęcia dla kolejnych klas szkół podstawowych i ponadpodstawowych, w tym liceów i szkół zawodowych oraz branżowych.

Lekcje będą prezentowane na żywo na kanale You tube

Wystarczy kliknąć na baner na stronie https://edupolis.pl/ lub www.kujawsko-pomorskie.pl

W razie wszelkich pytań proszę o kontakt z Panią Agatą Niedźwiecką tel. 571 293 082 lub Panem Jarosławem Przybyłem 784 952 061 pracownikami Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu.