W kwietniu w naszej szkole odbył się Powiatowy Konkurs Językowy „Poliglota 2026” 

Był to konkurs językowy obejmujący zadania zarówno z języka angielskiego, jak i niemieckiego. Uczniowie wykazali się dużą wiedzą, zaangażowaniem oraz umiejętnościami językowymi, a rywalizacja była bardzo wyrównana.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za udział w konkursie 
Dziękujemy również nauczycielom za przygotowanie uczniów oraz zaangażowanie w organizację wydarzenia.
Do zobaczenia w kolejnej edycji! 



