Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego oraz uczniowie klasy 2a uczestniczyli w wyjątkowym spotkaniu zorganizowanym przez Warsztat Terapii Zajęciowej Sępólno Krajeńskie oraz Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Sępólnie Krajeńskim. Wydarzenie odbyło się w ramach obchodów Europejskiego Dnia Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych oraz Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną.
Podczas spotkania mogliśmy podziwiać niezwykłe występy i prezentacje artystyczne uczestników wydarzenia. Był to dzień pełen wzruszeń, uśmiechu oraz wspólnej integracji, który pokazał, jak ważne są wzajemny szacunek, akceptacja i otwartość na drugiego człowieka.
Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i możliwość udziału w tym pięknym wydarzeniu.



