W naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji rocznicy nadania imienia szkoły. Podczas wydarzenia społeczność szkolna uczciła pamięć patrona majora Henryka Sucharskiego.
Upamiętnienie tego ważnego wydarzenia przygotowały klasy 3a i 4 b.
Uroczystość została wzbogacona o wystawę historycznych pamiątek z okresu I i II wojny światowej, którą udostępnił pan Andrzej Pankau. Zaprezentowane eksponaty stanowiły cenną lekcję historii i spotkały się z dużym zainteresowaniem uczniów.